WordPress Yoga Spor Fitness Teması

Wordpress Tema Detayı

[Toplam:1    Ortalama:2/5]

YOGA FIT V1.1.8 – SPORTS, FITNESS & GYM WORDPRESS THEME

WordPress Yoga Spor Fitness Teması

WordPress Yoga Spor Fitness Teması – Spor, Spor Salonu ve Fitness WordPress Tema, yoga stüdyosu web siteleri, fitness dersleri, spor, yoga meditasyon, spor salonu, dans ve dans dersleri, vb. Gibi yoga ve fitness siteleri için tasarlanmıştır. Yoga Fitness bir spor temasıdır. Herhangi bir yoga, spor salonu, fitness ve dans dersi, yoga barları, spor bölümleri, meditasyon dersleri vb. için bir takvim tema olarak.

WordPress Yoga Spor Fitness Teması için temel özellik – Spor, Spor Salonu ve Fitness WP Tema, tema arşivinde bulunan özel bir CMSMasters Görsel İçerik Oluşturucu eklentisidir. Birçok fitness çizelgesi ve yoga ile ilgili içerik dahil olmak üzere çok sayıda kısa kod koleksiyonu kullanarak çok çeşitli sayfalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir asana galerisi de oluşturabilirsiniz. Bu yoga temasıyla karmalarınızı geliştirebilirsiniz!

Yoga Fit – Spor, Spor Salonu ve Fitness WordPress Teması

Büyük bir özel kod koleksiyonu muhtemelen Themeforest’teki en büyük ve tüm kısa kodlar sezgisel bir görsel arayüzle yönetiliyor. Hoşunuza gidecek, tıpkı bizim temalarımızı kullanan yüzlerce başka müşteri gibi. Özel CMSMasters Visual Content Composer gerçekten esnek ve sezgisel, binlerce müşterimiz bu eklentiyle temayı kullanıyor ve harika geri dönüşler bırakıyor. Bu tema ile güzel bir yoga ve fitness sitesi oluşturabilirsiniz. Özel bir Form Oluşturucu aracı, yoga stüdyosunuz ve çeşitli fitness araştırmalarınız için harika iletişim formları oluşturmanıza olanak tanır.

WordPress Yoga Spor Fitness Teması – Spor, Spor Salonu ve Fitness WordPress Tema tam olarak tasarlanmış ve entegre edilmiş olan Etkinlik Takvimi ve Etkinlik Takvimi PRO eklenti uyumluluğuna sahiptir (lütfen PRO addon’un ayrıca satın alınması gerektiğini unutmayın), ayrıca Mega Menu işlevselliği. Web sitenize etkinlik ve takvimler ekleyebilir, yemeklerinizi görüntüleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Fitness ve spor web sitesinin ihtiyacı olan her şeye sahiptir.

BU TEMA ÇOK ESNEK,
BU SENINLE YOGA YAPABILIR…

Yoga temasıFitness TemaFitnessSpor DallarıJimnastik

KarmaJimnastik salonuSporFITPilatesYoga Fit temasıMeditasyonDansYoga StüdyosuSpor temasıFitness StüdyosuYogaAsanaYoga WordPress TemasıFitness Tema

Anahtar Kelimeler: yoga, fit, fitness, sağlık, spor, spor salonu, asana, dans, spor, yoga sınıfı, meditasyon, pilates, egzersiz, karma, karma şifa, vücut fleksi.

Özel Yönetici paneli – çok çeşitli seçenekleri ve ayarları içeren daha fazla işlevsellik sağlamak için ilk WordPress yöneticisini büyük ölçüde genişlettik ve hiçbir zaman bir fitness, spor, spor salonu, yoga, pilates sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak maksimum kişiselleştirme esnekliği sağlar.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, arama motorları tarafından başarıyla taranacak ve dizine eklenecek başarılı bir web sitesinin kilit noktalarından biridir.

Faydalı Müşteri desteği – Desteğimiz her zaman müşterilerimiz tarafından hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak belirtilmektedir. Bu durumu önemsiyoruz ve web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve etkili sorun giderme sağlıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Tabanı – tema dokümantasyonu tüm olası soruları kapsar, böylece bir yeni kullanıcı bile makul bir zamanda harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü daha da kolaylaştı.

Özel Widget’lar – tema, daha fazla içerik yönetim imkânı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel widget koleksiyonunu içeriyor.

Layer Slider & Revolution Slider – Şirket ve Office WordPress Tema teması, bir Katman ve Devrim Slider dahil olmak üzere iki popüler kaydırıcı eklentileri ile birlikte gelir, her ikisi de üstün işlevsellik ve nefes kesici etkileri vardır. Onları satın almaya gerek yok, hepsi var!

Özel Form Oluşturucu Aracı – Cmsmasters ekibi, çeşitli alan türleri ile fitness ve yoga anketleri, iletişim formları vb. Gibi farklı türde formlar oluşturmanızı sağlayan özel bir form oluşturucu aracı oluşturdu. Bu formu web sitenize herhangi bir yerde ekleyebilirsiniz! Yoga fit web sitesi için iletişim formları oluşturabilir, çeşitli fitness dışı anketler ekleyebilirsiniz. İnsanlar kişisel antrenmana başvurmak veya yoga ya da pilates derslerine kaydolmak için her zaman bir spor salonuna başvurabilirler.

99+ Özel Kısa Kodlar – 99+ Özel Kısa Kodlar, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetmesi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Posta Türleri – Özel Projeler ve Profiller yazı tipi, herhangi bir kategori ve amaç için web siteleri için mükemmel bir kombinasyon!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesi görünümünü tamamen özelleştirmenize izin verir, eklemeleri kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen – Yoga ve Fitness Spor WordPress Tema teması, ekran genişliğinize yanıt verecek ve geniş ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar içerik görünümünün tüm cihazlarda mükemmel olmasını sağlayacak duyarlı bir yerleşim düzenine sahiptir. Tema çok esnek ve yoga yapmak gibi görünüyor!

WordPress için Retina Hazır Teması – Retina ekranları web sitelerine özel talepler getirir ve iyi bir gün teması, tüm retina ekranlarında mükemmel bir performansa sahip olacak şekilde tasarlanmıştır ve web sitesi öğeleriniz için birinci sınıf sunum kalitesi sağlar.

WordPress -Corporate Business teması için gelişmiş SEO , tüm web sitesi içeriğinize kolayca önemli SEO meta verileri eklemenize olanak tanıyan optimize edilmiş bir kod ve yapıya ve her sayfa ve gönderi için fantastik Özel SEO seçeneklerine sahiptir.

Özel Sayfa Arka Planları – herhangi bir sayfa için özel bir arka plan belirleyebilir ve web sitenizde yayınlayabilir ve genel olarak tüm web sitesi için tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planı seçin ve tekrar tipi ve konumunu ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana navigasyon ve diğer birçok web sitesi elementi için sınırsız renk seçenekleri, web sitenizin görünümünü şirketinizin tarzına uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinizin her birine herhangi bir renk ayarlayabilirsiniz.

Ya fitness veya spor sitesi, spor salonu, yoga ve pilates sınıfları sitesi, spor programı veya yoga dersleri programı oluşturuyorsanız, çok sayıda kullanışlı işlevsellik bulacaksınız.

Not: Tüm içerik görüntüleri ana yüklemeye dahil değildir.

Nitelikli destek ve SSS

Bu WordPress teması ve diğer tüm ürünlerimiz ayrıntılı How-To açıklamaları ile sunulmaktadır. Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanarak her zaman profesyonel yardım almasını isteriz.

İŞBIRLIĞI

Yetenekli bir tasarımcı, fotoğrafçı veya illüstratörseniz ve demo önizlemelerinde gösterilmek istediğiniz bazı çalışmalarınız varsa, devam edin ve bizimle iletişime geçin: işbirliği için açığız!

ÖNEMLI!

Etkinlik takvimi için PRO eklentisi ayrı olarak satın alınmalıdır, çünkü bu eklenti üçüncü taraf dağıtımı için yasaklanmıştır.

WordPress Yoga Spor Fitness Teması

705 Kez okundu Wordpress Yoga Spor Fitness Teması
Tema Bilgileri