Hotel Master – Otel Rezervasyonu İçin WordPress Otel Teması

Wordpress Tema Detayı

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hotel Master Otel Rezervasyonu İçin Otel WordPress Teması | Otel Master

Hotel Master – Otel Rezervasyonu İçin WordPress Otel Teması

Hotel Master – Otel, Hostel, Daire Rezervasyon WordPress Tema en iyi otel, pansiyon, resort, daire, b & b oda rezervasyon WordPress teması. En iyi oda rezervasyon sistemi ile birlikte gelir. Sistem, kullanıcıların mevcut odalara kolayca göz atmasını sağlar. Rezervasyon sürecinin ortasında, kullanıcı parametreyi de değiştirebilir veya ajax özelliği sayesinde odayı yeniden seçebilir, böylece sayfa yenilenmez! Müşterileriniz için kupon kodu oluşturabilmeniz için COUPON posta türü de oluşturuyoruz. Kupon ayarında kupon kodunu, kupon tutarını, kuponun son kullanma tarihini, indirim türünü yüzde veya belirli bir kredi tutarı olarak ayarlayabileceksiniz. Bu tema ayrıca otel, daire, b & b (bnb) ve tatil sitesi için de iyi tasarlanmıştır. Klasik, MyApartment, Modern, Dark ve Hostel: 5 farklı demolar ile birlikte geliyor.

V3.0

 Bu sürümde, Hotel Master’ı piyasadaki diğer otel WordPress temasından farklı kılan bir sonraki seviyeye yükselttik. Hotel Master’da

– iCal – Air BnB, VRBO, HomeAway gibi diğer hizmetlerle rezervasyonun senkronize edilmesi gibi birçok yeni özellik sunuyoruz. ( Bu yöntem sadece ‘Oda miktarı’ ayarında sadece bir oda bulunduğunda kullanılabilir. Lütfen birden fazla odaya sahipseniz, bu özellik mevcut değildir. Örneğin, 3 tip oda varsa ve her tipte sadece bir oda, bu iyi ama her tür birden fazla oda varsa, iCal mevcut değildir)

Ek hizmet için zorunlu ayarlamak için yeteneği (örneğin temizlik hizmeti için).

– Belirli bir tarihte her odayı engellemek için yeteneği.

– Ardışık gecelik rezervasyonlarda indirim

– Arka sayfada işlem sayfasını yeniden tasarladı.

– Bar / oda detayları ve daha fazlası rezervasyonda yeni tasarım ekle.

– Daire ve BnB rezervasyon için yeni demo.

Rezervasyon Sisteminin İzlenmesi : https://www.youtube.com/watch?v=wpCM0tYG1MI

Hizmetleri, Tesisler ve Mevsimlik Fiyatlandırma Walkthrough – https://www.youtube.com/watch?v=ta4VWvmwCU8

Demo sitesinde PayPal ödemesini test etmek için, Önce Sandbox’ta hesap oluşturmanız gerekir: https://www.sandbox.paypal.com

V2.00’da büyük bir güncelleme yaptık. Şimdi bu tema aynı zamanda hostel özelliklerini tamamen destekliyor. Yatakhane (veya özel oda) oluşturabilir ve oda başına oda başına yatak başına müşteri kitaplarına izin verebilirsiniz. Ayrıca, arka uçta kolaylık ekleyebilmenizi / çıkarmanızı sağlayan daha iyi tesis yönetimi ile birlikte gelir. Ayrıca, bu sefer sınırsız mevsimsel fiyatlandırma olabilir . Ve dahası! Artık ek hizmetlerinizi ekleyebilir ve müşterilerinizi şarj edebilirsiniz.

Genel Özellikler

– Oda rezervasyon sistemi
– Rezervasyon yönetimi (arka plan)
– Oda arama sistemi
– Sınırsız Mevsimsel Fiyatlandırma Desteklenen
– Oda rezervasyon sistemi
– Hostel Tamamen Desteklenen
– Oda indirimi için kupon kodu – Kupon ayarında, kupon kodu, kuponu ayarlamak mümkün olacak? tutar, kupon son kullanma tarihi, indirim yüzdesi veya belirli bir kredi tutarı.
-iCal – Air BnB, VRBO, HomeAway gibi diğer hizmetlerle rezervasyonunuzu senkronize etme yeteneği. (Bu yöntem sadece ‘Oda miktarı’ ayarında sadece bir oda bulunduğunda kullanılabilir. Lütfen birden fazla odaya sahipseniz, bu özellik mevcut değildir. Örneğin, 3 tip oda varsa ve her tipte sadece bir oda, bu iyi ama her tür birden fazla oda varsa, iCal mevcut değildir)
– Ek hizmet için zorunlu ayarlamak için yeteneği (örneğin temizlik hizmeti için)
– Belirli bir tarihte her odayı engellemek için yeteneği
– Ardışık için Sepcial indirim Gecelik rezervasyon
– Ardışık gece rezervasyonu için Sepcial indirim

Sayfa Oluşturucu
$ 19 Value Master Slider
Tam ekran kaydırıcı, Tam genişlikli kaydırıcı, Kutulu kaydırıcı
Başlıktaki sosyal bağlantı
GoodLayers Importer – Sadece birkaç adımda sitenizi demo sitesi gibi açabilirsiniz. Size öğretmek için adım adım video var.
Sayfa Oluşturucu Ayarı Kısayol Düğmesi – Tek bir tıklamayla, Sayfa Oluşturucu ayarına sahip olabilirsiniz. Anasayfa, Hakkında, Servis, İletişim 1, İletişim 2.
Paralaks / Renk Bölümü – İstediğiniz bölümde paralaks arka planına sahip olabilirsiniz. Paralaks hızını da ayarlayabilir veya sabitleyebilirsiniz.
Açılış Sayfası Şablonu – üstbilgi, altbilgi veya her ikisini de devre dışı bırakma seçenekleri.
Sınırsız Renk– Sitenizi renk seçenekleriyle ihtiyacınız olan her şeye dönüştürebilirsiniz. Hemen hemen her renk elemanını değiştirebilirsiniz.
Awesome Shortcodes – Web sitenizi kesinlikle güçlendirecek çok sayıda yararlı kısa kod ekledik.
Her paralaks / renk bölümü için kişiselleştirilebilir cilt – Paralaks bölümünü kullanırken, yazı tipi rengini veya bağlantı rengini değiştirmeniz gerekebilir. Yönetici paneli aracılığıyla özel bir kaplama oluşturmanıza ve paralaks bölümüne kolayca atamanıza izin verilir.
Kenar çubuğu boyutu özelleştirilebilir – Yönetim paneli üzerinden kenar çubuğunun genişliğini kolayca ayarlayabilirsiniz. Sizin için 5 seçeneğimiz var. % 16,% 25,% 33,% 41,% 50. Her iki kenar çubuğu düzeni için de% 25,% 33.
Ölçeklendirilebilir Konteyner– Piksel cinsinden herhangi bir genişliği sitenize ayarlayabilirsiniz.
Kayan Gezinme
Kutulu / Tam Genişlik Düzeni
WooCommerce Desteklenen – Bu kullanıcının Woocommerce kullanarak oda için ödeme yapabileceği anlamına gelmez. Rezervasyon sistemi ve Woocommerce bağımsızdır. Sadece bu temanın Woocommerce ile sorunsuz çalışabileceği anlamına geliyor ve ayrıca Woocommerce için de uygun bir stil sayfası var ;)
Mega Menu – Dahili mega menümüzle artık eklenti almanıza gerek yok.
Tamamen Duyarlı – Bu tema, büyük telefonlarda ve tabletlerde kusursuz görünüyor ve çalışıyor.
Yazı Biçimi
Google Yazı Tipi
Sınırsız Kenar Çubuğu
Yazı Tipi Yükleyici
Tema Özelleştirici
Retina Hazır
Yazı Başar
Optimize Edilmiş Kod ve SEO
Kısa Kod Oluşturucu
Testimonial
Personel
3 Oda listesi stilleri – Modern, Klasik, Orta küçük resim.
4 Portfolio Stili – Klasik, Mekansız Klasik, Modern, Mekansız Modern
4 Blog Stilleri – Sütun, Orta, Tam, Duvar

 

Hotel Master – Otel Rezervasyonu İçin WordPress Otel Teması

457 Kez okundu HOTEL MASTER
Tema Bilgileri