Yoga Fit - Spor, Spor Salonu ve Spor WordPress Teması

Yoga Fit - Spor, Spor Salonu ve Spor WordPress Teması, yoga stüdyosu web siteleri, spor dersleri, spor, yoga meditasyon, spor salonu, dans ve dans dersleri vb. Gibi yoga ve spor siteleri içindir. Yoga Fitness, spor temasıdır Herhangi bir yoga, spor salonu, fitness ve dans dersi, yoga barları, spor bölümleri, meditasyon dersleri vb.

Yoga Fit - Sport, Gym & Fitness için WP Theme, tema arşivine dahil edilen özel bir CMSMasters Visual Content Composer eklentisidir. Fitness çizelgeleri ve yoga ile ilgili içerikler de dahil olmak üzere büyük bir kısa kod koleksiyonu kullanarak çok çeşitli sayfalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir asana galerisi oluşturabilirsiniz. Bu yoga temasıyla karmasını geliştirebilirsin!

Devasa bir özel kısa kod koleksiyonu, Themeforest'ta belki de en büyüğüdür ve tüm kısa kodlar, sezgisel bir görsel arayüz aracılığıyla yönetilir. Bizim temalarımızı kullanan yüzlerce diğer müşteri gibi, bundan hoşlanacaksınız. Özel CMSMasters Görsel İçerik Besteci gerçekten esnek ve sezgiseldir, binlerce müşterimiz bu eklentiyle temayı kullanıyor ve harika geri bildirimler bırakıyor. Bu temayla güzel bir yoga ve fitness web sitesi oluşturabilirsiniz. Özel Form Oluşturucu aracı, yoga stüdyosunuz ve çeşitli fitnes anketleri için mükemmel iletişim formları oluşturmanıza olanak sağlar.

Yoga Fit - Spor, Spor Salonu ve Spor WordPress Teması tam olarak tasarlanmış ve entegre edilmiştir. Etkinlik Takvimi ve Etkinlik Takvimi PRO eklenti uyumluluğu (lütfen PRO eklentisinin ayrıca satın alınması gerektiğini unutmayın) ve Mega Menü işlevselliği. Web sitenize etkinlikler ve takvimler ekleyebilir, yemeklerinizi görüntüleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Bir fitness ve spor web sitesinin ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir.

BU TEMA ÇOK ESNEKTİR,
SİZİNLE YOGA YAPABİLİRSİNİZ…

Dükkan internet üzerinden

Mevcut sürüm - 1.2.5

Yoga Teması Fitness Teması Fitness Spor Dalları Jimnastik

Karma Jimnastik salonu Spor FIT Pilates Yoga Fit teması Meditasyon Dans Yoga stüdyosu Spor teması Fitness stüdyosu Yoga Asana Yoga Wordpress Teması Fitness Teması

Anahtar Kelimeler: yoga, formda, uygunluk, sağlık, spor, spor salonu, asana, dans, spor, yoga sınıfı, meditasyon, pilates, egzersiz, karma, karma şifa, vücut esnekliği.

Özel Yönetici paneli - Size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren daha fazla işlevsellik sağlamak ve kısa sürede bir zindelik, spor, spor salonu, yoga, pilates web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için maksimum özelleştirme esnekliği sağlayan ilk WordPress yöneticisini genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 - geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, başarılı bir web sitesi için arama motorları tarafından başarılı bir şekilde taranacak ve dizine eklenecek önemli noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği - desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak belirtilir. Bu durumu önemsiyoruz ve web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor, etkili sorun giderme sağlıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası - tema belgeleri tüm olası soruları kapsar, böylece yeni başlayanlar bile makul bir zamanda harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü daha da kolaylaştırır.

Özel Pencere Öğeleri - tema, daha da fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel pencere koleksiyonu içerir.

Katman Sürgüsü ve Devrimi Sürgüsü - Şirket ve Ofis WordPress Teması teması iki popüler sürgü eklentisi ile birlikte gelir; Katman ve Devrim Sürgüsü, hem üstün işlevsellik hem de nefes kesici etkilere sahiptir. Onları satın almaya gerek yok, hepsi var!

Özel Form Oluşturucu Aracı - Cmsmasters ekibi, çeşitli alan türleriyle fitness ve yoga anketleri, iletişim formları vb. Gibi farklı türde formlar oluşturmanıza olanak sağlayan özel bir form oluşturucu aracı yarattı. Bu formu web sitenizde herhangi bir yere ekleyebilirsiniz! Yoga formuna uygun web sitesi için iletişim formları oluşturabilir, çeşitli fitness anketleri ekleyebilirsin. İnsanlar kişisel antrenmana başvurmak veya bir yoga ya da pilates sınıfına kaydolmak için her zaman bir spor salonuyla iletişim kurabilirler.

99+ Özel Kısa Kod - 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Gönderi Türleri - Özel Projeler ve Profiller gönderi türü, herhangi bir kategorideki ve amaçtaki web siteleri için mükemmel bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri - Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesi görünümünü tamamen özelleştirmenize izin verir, eklemeleri kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen - Yoga ve Fitness Sporları WordPress Theme teması, geniş ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar, ekran genişliğinize yanıt verecek ve içeriğin tüm cihazlarda mükemmel görünmesini sağlayacak duyarlı bir düzen sunar. Tema çok esnek, o da yoga yapıyor gibi görünüyor!

WordPress için Retina Ready Teması - Retina ekranları web sitelerine özel talepler ortaya koyuyor ve tüm retina ekranlarında üstün performans gösterecek şekilde web sitenizin öğeleri için üstün sunum kalitesi sağlamak için iyi gün teması geliştirilmiştir.

Wordpress -Corporate Business teması için gelişmiş SEO, optimize edilmiş bir kod ve yapıya ve ayrıca her sayfa ve gönderiler için harika Özel SEO seçeneklerine sahiptir, böylece tüm web sitenizin içeriğine kolayca önemli SEO meta verileri eklemenizi sağlar.

Özel Sayfa Arka Planları - web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve gönderi için özel bir arka plan belirleyebilir ve genel olarak web sitesinin tamamını tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumlandırmayı ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri - ana navigasyon ve diğer birçok web sitesi öğesi için sınırsız renk olanakları, web sitenizin görünümünü şirket tarzınıza uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinin her birine istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Bir fitness veya spor sitesi, bir spor salonu stüdyosu, bir yoga ve pilates dersleri web sitesi, bir spor takvimi veya yoga ders programı hazırlıyorsanız, çok sayıda kullanışlı işlev bulacaksınız.