SEOLounge - SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı WordPress Tema

SEO Ajansı WordPress tema SEO ve Dijital Pazarlama Şirketleri için idealdir. Bu SEO WordPress teması 15 ana sayfa tasarımı, 20+ pratik iç sayfa tasarımı, blog, mega menü, WPBakery şablon blok oluşturucu, 6 ay destek içeriyor. Bu, Dijital Pazarlama işinde başarılı olmanız için gereken tek seo teması.

SEOLounge SunumuSEOLounge SunumuSEOLounge Bizi takip edinSEOLounge Kurulum Videosu SEOLounge Gutenberg Uyumludur SEO Lounge - Dijital Pazarlama Teması - 1

Şablon Bloğu Oluşturucu Sunumu

SEO Lounge - Dijital Pazarlama Teması - 2

SEO Lounge - Dijital Pazarlama Teması - 3

SEO Lounge - Dijital Pazarlama Teması - 4

SEO Lounge - Dijital Pazarlama Teması - 5

SEO Lounge - Dijital Pazarlama Teması - 6

SEO Lounge - Dijital Pazarlama Teması - 7

SEO Lounge - Dijital Pazarlama Teması - 8

SEOLounge SEO Ajansı WordPress Tema

GEREKLİLİK

SEOLounge ile çalışmak için, lütfen WordPress 4.7 veya üstü, PHP 5.6 veya üstü ve MySQL 5.6 veya üstü kullandığınızdan emin olun. Mac, Windows ve Linux ile test ettik. Daha iyi bir barındırma deneyimi için https://wordpress.org/hosting/ adresini kullanmanızı öneririz .

SIK SORULAN SORULAR

Lütfen https://themeforest.net/item/seolounge-seo-agency-wordpress-theme/22388988/support adresindeki sık sorulan soruları destekle okuyun . Tüm SSS'leri okumak için Daha fazlasını göster'i tıklayın.

ÖNERİLEN PHP YAPILANDIRMA SINIRLARI

Karşılaşabileceğiniz çeşitli sorunlar şunlardır: beyaz ekran, demo içe aktarma işleminiz başarısız oluyor, boş sayfa içeriği ve düşük PHP yapılandırma limitleriyle ilgili diğer benzer sorunlar. En iyi yol, barındırma hesabının PHP sınırlarını arttırmaktır.

max_execution_time 300
memory_limit 128M
yazılan_max_size 32M
upload_max_filesize 32M