Eczane - Tıp ve Sağlık İçin En Çok Satan WordPress Teması

Eczane, her türlü Eczane Dükkanı, Diş Hekimi, Eczane, Klinik, Hastane, Tıp, Medikal ve Sağlık mağazalarına ve vintage ve esnek tasarımıyla çevrimiçi olarak zengin ve güzel bir görünüme ihtiyaç duyan her türlü pazar işine uygun bir Woocommerce Responsive WordPress Şablonudur .

Harika bir tema, Elementor'da - en iyi Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucusu ile birlikte , orta ve büyük ekrana sahip mobil, tablet, masaüstünde her türlü çözünürlükte mükemmel çalışan Responsive Function ile birlikte oluşturuldu . 04+ Benzersiz Ana Sayfa Demoları ve iç detay sayfalarıyla etkileyicidir .

Eczane Tıp ve Sağlık İçin En Çok Satan WordPress Teması

Çerçevenin desteklediği tema, Live Theme Editor kullanarak temayı kişiselleştirmek için birçok harika aracı destekliyor, özel css dosyalarını otomatik olarak yükleyebilmeniz, kod olmadan çok kolay ve basit ve seveceğiniz pek çok harika özellik olmadan sınırsız tema profili oluşturmanızı destekliyor. Temamızı kullanma sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen Kapsamlı Kılavuzumuzu okuyun veya sistemimize bir bilet gönderin. Taraftarımız sizi hızla kontrol eder ve çözer

Ürünler Fırsatlarının Geri Sayımı Nasıl Ayarlanır?

Doktor, Diş Hekimi, Eczacı, vb

# 1. 04+ İşlevsel Ana Sayfa

Eczane size ürünlere odaklanan ve kolayca kişiselleştirebileceğiniz 04+ hazır ana sayfa sunar . İnanılmaz 1 tıklamayla içe aktarma işlevi sayesinde , göz açıp kapayana kadar istediğiniz ana sayfa düzenini seçebilirsiniz. Kodlama becerisi olmayan profesyonel bir eczane web sitesi oluşturmak, bir parça kek gibi kolaydır

4+ Anasayfa Demolar Eczane Duyarlı Tıp ve Sağlık WordPress Teması

# 2. Elementor ile hiçbir kodlama ve gerçek zamanlı özelleştirme

En yeni sürükle ve bırak Sayfa Oluşturucu Elementor, kodlamadan anında kendi çarpıcı web sitenizi oluşturmanıza olanak sağlamak için Pharmacy Responsive Medicine & Healthcare WordPress Teması'na güncellendi .

Tıp ve Sağlık için Drag Drop Page Builder Elementor Eczane WordPress Teması

3.. Kolayca İstek Listesine Ekle Ürün

Dilek listesinin önemini görmezden gelen pek çok çevrimiçi mağaza var; dilek listesinin müşterilerin satın alma kapasitesini önemli ölçüde artırmaya yardımcı olabileceğini bilmeden. Bu nedenle, müşterilerinizin kolayca istek listesine ürün eklemelerine yardımcı olmak için Pharmacy temamızı kullanmak, satışlarınızı artırmak için akıllıca bir seçimdir.

Tıp ve Sağlık İçin İnanılmaz İstek Listesini Görüntüle Eczane WordPress Teması

4.. Uygun Ürün Quickview

Müşterilerin, satın almayı düşünürken ürünlerinizi ayrıntılı olarak görmeleri gerektiği kesindir, bu nedenle ürününüzü etkileyici bir şekilde sergilemek gerekir. Ama endişelenme! Eczane, müşterilerinizin kullanışlı bir ürün hızlı görünümüne sahip olmalarına yardımcı olmak için burada.

Tıp ve Sağlık için Magical Quickview Ürün Eczane WordPress Teması

5.. Profesyonel Bloglama Stili

Blog, mağaza itibarınızı artırmak ve web sitenizin trafiğini artırmak için akıllı bir yoldur. Eczane ve Tıp İçin WordPress Teması Desteği ile bloglarınızı profesyonel ve etkileyici bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

.

Tıp ve Sağlık İçin Uygun Blog Yöneticisi Eczane WordPress Teması

6.. Güçlü İletişim Formu 7

Bir çevrimiçi mağaza işletirken, müşterilerin geri bildirimlerini almak vazgeçilmez bir parçasıdır. Birden fazla iletişim formunu yönetebilen İletişim türü yedi ile uyumlu olan Eczane teması ; şekli ve bu nedenle posta içeriklerini esnek bir şekilde basit işaretleme ile özelleştirebilirsiniz.

Şaşırtıcı İletişim Formu 7 Eczane Tıp ve Sağlık için WordPress Teması

7.. Tema Seçeneklerinde Paketlenmiş Her Şey

Teknoloji meraklısı değilseniz, endişelenmeyin! Herşey Tema Seçeneklerinde Paketlenmiştir , bu yüzden çok kolay ve rahat. Yapmanız gereken tek şey, genel, tek yayın, ön, SEO seçenekleri, sosyal ortamdan gelen seçeneklere tıklamak ve ardından kendi çekici web sitenizi oluşturmak için kendi içeriğinizi ayarlamak.

Kullanıcı Dostu Tema Seçeneği Eczane Tıp ve Sağlık İçin WordPress Teması

8.. Birden Çok ve Özelleştirilebilir Başlık Düzeni

Woocommerce Responsive WordPress Şablonu , Eczane Teması sadece çeşitli ana sayfa demoları sunmakla kalmaz aynı zamanda size birçok başlık düzeni seçeneği de sunar. Elementor - En İyi Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucusu'nun desteğiyle, öğeleri sürükleyip bırakmanız, başlığınızın temiz ve çekici görünmesini sağlar.

Özelleştirilebilir Başlık Düzenleri Tıp ve Sağlık İçin Eczane WordPress Teması

9.. Canlı Tema Özelleştirici

Eczane'nin en inanılmaz özelliklerinden biri görsel tema yaratıcısı . Ne yaparsanız yapın, sonucu anında görebilirsiniz. Canlı önizleme nasıl göründüğünü görmenize yardımcı olur; bu, web sitenizi kolayca özelleştirebileceğiniz anlamına gelir

Canlı Tema Özelleştirici Eczane WooCommerce WordPress Duyarlı Tema

10.. Dinamik WooCommerce Alışveriş Sayfası

WooCommerce İşlevlerinin desteğiyle, müşterilerinizin alışveriş deneyimini geliştirmek için alışveriş süreci hızlandırılacak

Dinamik WooCommerce Alışveriş Sayfası Eczane Tıp ve Sağlık WordPress Teması

# 11. Çeşitli Uyumlu Eklentiler

Eczane, her zamankinden daha kolay web sitesi oluşturma sürecini kolaylaştırmak için ton tema seçenekleri ve güçlü WordPress Eklentileri sunar!

 

Tıp ve Sağlık için Çeşitli Uyumlu Eklentiler Eczane WordPress Teması

# 12. Özel Destek

Ürünlerimizi satın aldıktan sonra mutlaka profesyonel ekibimizden özel destek alacaksınız. Satış öncesi danışmanlık ve teknik konularla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sizi desteklemeye hazırız.

Özel Destek Eczane WooCommerce WordPress Duyarlı Tema

İdeal Bir Eczane Online Mağazasında İhtiyacınız Olan Her Şey!

En İyi Eczane Hekimliği ve Sağlık WordPress Teması

Kılavuzları Kullanarak Özellikleri Keşfedin

Şimdi Kılavuzu Oku

Eczanenin güçlü fonksiyonlarına bir göz atın!

 • Wordpress 5.1 ile uyumlu
 • Geniş Ekran Desteği 1170px, 980px
 • Elementor Page Builder'ı Destekleyin ve Dahil Edin
 • Devrim Slayt Gösterisini Destekleyin ve Dahil Edin
 • Kısa Kod Desteği
 • SINIRSIZ önceden tanımlanmış renk şemaları: kırmızı, turuncu, mavi ve yeşil
 • HTML5 ve CSS3 Desteği
 • Tam Duyarlı Tema
 • Google Yazı Tipleri
 • Birden fazla yayın tipini destekleyin: blog, porfilios, video, haberler, slayt gösterisi
 • Buna birçok widget eklendi
 • Geçerli XHTML ve CSS işaretlemesi
 • Cilt değiştirici, yazı tipi değiştirici, modüller gibi kolay kontrol teması - Kontrol Paneli Modülü üzerinden konumlandırma
 • Kolay Kullanım ve Kolay Özelleştirme Özelleştirme için mükemmel
 • Destek Özel Javascript, Css, Arka Planı Değiştir
 • [YENİ] Tamamlanan Harika Yazı Tipi
 • [Yeni] Daha Az Gelişmeyi Destekleyin
 • [Yeni] Live Theme Editor Kodlamadan Sınırsız Tema Skins oluşturmak için
 • Gövde metni ve tüm başlıklar için tipografiyi (yazı tipi ailesi, yazı tipi boyutu, satır yüksekliği, yazı tipi stili ve renk) özelleştirmek kolaydır. Google fontlarını ve standart fontları destekleyin.
 • [Yeni] Destek Tema Kontrol Modülünde Özel Css ve JS Kodu Ekleme
 • [Yeni] Site performansını artırmak için Css Sıkıştırmayı destekleyin
 • [Yeni] Kolay kurulum veri örneği, tema, var olan Sitede modüller