MasterStudy, Eğitim ve öğrenim kurumları için kullanılabilecek en iyi Wordpress temalarından biridir. Dershane ve özel okullar için tasarım olarak kullanılabilecek en iyi tema. MasterStudy'yi kullanarak eğitim içerikleri oluşturabilir, çarpıcı bir şekilde yayınlayıp kendi Wordpress sitesnizi kurabilirsiniz.

 

MasterStudy, WordPress için eksiksiz bir Öğrenme Yönetim Sistemidir.

MasterStudy – Eğitim WordPress teması, Elementor ile tamamen uyumludur!

 • Profesyonel Kurs Oluşturucu
 • Gelişmiş Test
 • Damla Besleme İçeriği
 • Para Kazanma ve Eğitmen Ödemeleri
 • Ücretli Yakınlaştırma Web Seminerleri
 • Ekstra Ücret Yok, Ekstra Eklenti Gerekmiyor.
E-Öğrenim platformunuzun her yönünü tek bir yerden kontrol edin.


Eğitim WordPress teması Eğitim WordPress teması Eğitim WordPress teması Eğitim WordPress Teması Tamamen çevrildi Eğitim WordPress Teması - MasterStudy Education WordPress Theme Front End Course Builder in Education WordPress Theme Mdeia File Manager in Education WordPress Theme Education WordPRess Theme Education WordPress Theme - Lesson Types Education WordPress theme Education WordPress Theme Education WordPress theme Education WordPress Theme Education Wordpress Theme Education Wordpress Theme Education WordPress Theme Instructors Payouts and Rewards \\ \\ \\ Education WordPress Theme Education WordPress Theme Education WordPress Theme Education WordPress Theme Scorm Integration Education WordPress Theme H5P Integration Education WordPress Theme  \\ Education WordPress Theme Students Management Education WordPress Theme Payments and Monetization options Education WordPress Theme WooCommerce Shop Education WordPress Theme Udemy Affiliate Programme Education WordPress Theme GamiPress IntegrationEducation WordPress theme Education WordPress Theme Core Features Education WordPress theme

 

Masterstudy Manuals Education Estate WordPress Theme Stylemix Support

Bir Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) için Eğitim WordPress Teması, eğitim işiniz için mükemmel bir çözüm olarak özel olarak tasarlanmıştır.

Masterstudy Education WordPress Theme for Learning Management System (LMS), MasterStudy Pro eklentisi tarafından desteklenmektedir. Ekstra ücret yok! MasterStudy Pro eklentisi bu temaya zaten dahil edilmiştir.

İster yerel atölyelerde ister çevrimiçi kurslarda uzmanlaşın - MasterStudy, canlı ve çekici bir öğrenme merkezi oluşturmak için ihtiyacınız olan tek temadır.

Eğitim ve öğrenim endüstrisindeki kapsamlı araştırmalara dayanarak, hayatınızı kolaylaştıracak, size zaman kazandıracak ve mükemmel sonuçlar sunacak bir dizi birinci sınıf özellik geliştirdik. Bugün En İyi Eğitim WordPress temasını indirin !

Nihai Eğitim WordPress teması olan Masterstudy, sitenizi oluşturmayı, özelleştirmeyi ve yönetmeyi basit ve sorunsuz hale getirir. Görsel Besteci eklentisi dahildir, böylece kolay sürükle ve bırak araçlarıyla dakikalar içinde sayfalar oluşturabilirsiniz. Sınırsız ten rengi ve geniş bir Google Fonts koleksiyonu, web sitenizin görünümünü ve verdiği hissi kişiselleştirmek için size daha da fazla alan sağlar. Masterstudy eğitim WordPress temanız tamamen duyarlıdır, bu nedenle içeriğinizin herhangi bir cihazda mükemmel göründüğünden emin olabilirsiniz.

Masterstudy, Udemy, Training Center, Courses Hub, eLearning Business, Kolej, Akademi, Üniversite veya Okul gibi Kurs Listeleme Platformu için bir Öğrenme Yönetim Sistemi olarak geliştirilmiştir.

Masterstudy, Vue.js'deki Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) için Devrimci Eğitim WordPress Temasıdır

Masterstudy Education WordPress Eklentisi Ücretsiz İndirin ! Vue.js'yi seviyoruz - Bu temayla entegre Masterstudy Pro LMS eklentisi, Vue.js ile oluşturulmuştur . Ana ön uç öğeler Vue.js'de bulunur:

 • Kurslarım
 • Emirler
 • Ödeme
 • öğretmen profili
 • Kurs arama
 • Hesap sayfası
 • Öğrenci profili
 • Derslerde tartışma

WordPress arka ucunda, Masterstudy LMS eklentisinde Vue.js kullanıyoruz:

 • sorular
 • sınavlar
 • dersler
 • Dersler
 • Emirler
 • ÖYS Ayarları

Vue.js sayesinde Masterstudy'deki her şey son kullanıcılar için süper hızlı ve sezgisel olarak yükleniyor.

Elementor Sayfa Oluşturucu

Dünyanın önde gelen sayfa oluşturucusuyla tam uyumluluk, web sitenizi dakikalar içinde oluşturmanıza olanak tanır. Sürükle ve bırak oluşturucu, basitleştirilmiş düzenleme ve tasarım süreci, profesyonel özellikler, canlı önizleme ve hızlı çalışma. Web sitenizi Elementor'un sınırsız olanaklarıyla tasarlayın. Görsel kontrolleri kullanarak eğitim web sitenizin her sayfasını özelleştirin ve herhangi bir cihazda iyi görünmeleri için duyarlı hale getirin.

Sertifika Oluşturucu

Orijinal olarak tasarlanmış sertifikalar oluşturmak için kullanımı kolay bir oluşturucu. Yüksek kaliteli görüntüler ekleyin, birden çok yazı tipi seçeneği arasından seçim yapın, şablonları kaydedin ve temel içerik öğelerini sertifikaya yerleştirmek için sürükle ve bırak araçlarını kullanın. Sertifikayı tüm siteye uygulayın veya kursun belirli kategorisini seçin.

Zoom Video Konferans Entegrasyonu

Yakınlaştırma entegrasyonu, iki güçlü MasterStudy ve Zoom Video Konferans sistemini bağlamanıza ve öğrencilerinizle gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmanıza olanak tanır . Yeni ders türünün tadını çıkarın - web konferansı ve Masterstudy ile çevrimiçi işbirliklerinizin seviyesini artırın!

MasterStudy'de Canlı Video Akışı

Canlı Akış, e-öğrenme ve çevrimiçi eğitim için harika bir çözümdür. Hem öğrenciler hem de eğitmenler çevrimiçi öğretme ve öğrenme fırsatından yararlanacak. Canlı Yayın dersleri, öğrencilere canlı modda eğitmeni dinleme, görme ve takip etme ve aynı zamanda anında soru sorma ve yanıt alma fırsatı verecektir.

MasterStudy Mobil LMS Uygulaması zaten burada!

LMS web sitesi ile uyumlu öğrenme uygulaması, muhtemelen müşterilerimizin en popüler taleplerinden biridir. Ve bugün nihayet sizin için hazır. Güçlü, yenilikçi ve eksiksiz bir uygulama — MasterStudy Mobile LMS App en yüksek kalite düzeyine tekabül eder ve müşterilerimizin hem iOS hem de Android platformlarıyla uyumlu güzel uygulamalar oluşturmasını sağlar. MasterStudy Uygulamasını buradan indirin!

Güçlü MasterStudy LMS Arka Uç Arayüzü!

MasterStudy LMS Backend, başarılı kurs oluşturmanın anahtarıdır. LMS yönetici paneli, şimdiye kadarki en iyi deneyimi yaşamanız için mükemmel koşullar yaratır. Kullanıcı dostu ve sezgisel kurs oluşturucu ve kapsamlı LMS ayarları, kullanım kolaylığını, güzel tasarımı ve verimliliği başarıyla birleştirir. Ayarları kolayca gezinin ve yönetin, her adımda saniyeler harcayarak ihtiyacınız olan her şeyi zahmetsizce bulun.

SCORM + Yüksek Lisans

MasterStudy Theme'deki SCORM Eklentisi, kurslar oluşturmak ve bunları LMS'nizle satmak için Adobe Captivate veya Articulate Storyline 2 gibi farklı içerik geliştirme araçlarını kullanmanıza olanak tanır. Dersleri LMS'ye yüklemeniz yeterlidir. E-Öğrenim içeriğinin SCORM uyumluluk standartları sayesinde, MasterStudy dahil olmak üzere herhangi bir öğrenim yönetim sisteminde kullanabilirsiniz.

İlgili Dersler

Benzer öğrenme öğelerini İlgili Kurslar bölümünde gösterin. Kullanıcının ilgi alanıyla ilgili görüntüleme kurslarını etkinleştirin. Yazara, kategoriye veya seviyeye bağlı olarak görünüm tasarımını yönetin. Müşterilerin ilgilendikleri alanda daha fazla seçenek bulmasına izin verin.

Misafir Çıkışı

Web sitenizde misafir ödemesini etkinleştirin. Yeni müşterilerinizin bir satın alma işlemi yapmasına ve bir hesaba giriş yapmadan ödemeye girmesine izin verin. Zamandan tasarruf edin ve satın alma sürecini basitleştirin.

BuddyPress Eklentisi ile Entegrasyon

BuddyPress, Kurs Grupları, Etkinlik Beslemeleri, Kurs mesajlaşma, Gelişmiş Profiller ve çok daha fazlası gibi inanılmaz derecede faydalı işlevlere sahiptir . MasterStudy artık BuddyPress ile tamamen entegredir. En İyi Eğitim WordPress temalarından biri olan BuddyPress ve Masterstudy ile kolayca en iyi öğrenim topluluğunu oluşturun.

Grup Dersleri Satın Alma

Grup Kursları özelliği , kurslarınızı şirket ve kuruluşlara satmak istemeniz durumunda tamamen uygundur. Grup yöneticisi, gruba üye ekleme ve çıkarma fırsatına sahip olacaktır. Grup yöneticisinin grup üyelerinin ilerlemesini kontrol edebileceği bir ön uç paneli geliştirdik. Son zamanlarda grup lideri (admin) izinlerini başka bir kullanıcıya devredebilmektedir.

Atamalar

Ödevler – öğrencileri iki tür ek görevle meşgul etmeye yönelik gelişmiş bir özellik: yüklemeler ve denemeler. Yüklemeler, çeşitli dosya biçimlerini destekler. Eğitmen amacına en uygun olanı seçebilir ve maksimum dosya boyutu sınırlamasını belirleyebilir. Ödevler, öğrencilerin uzun yanıtlı makaleler göndermesine ve kapsamlı bir bilgi kontrolü yapmasına olanak tanır. Eğitmenler ayrıca öğrencilerin performansına not verebilir ve notlar bırakabilir.

MasterStudy Kurs materyalleri ekleri

Kurs materyalleri özelliği, eğitmenlerin kurslara ve derslere çeşitli dosyalar eklemesine olanak tanır . Öğrencilerin öğrenme materyallerini daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için ses ve video dosyaları, resimler ve klasörler yükleyin. Ekstra yazılıma gerek yok. İşleve sırasıyla kurs ve ders ayarlarından erişilebilir.

Puan Ödül Sistemi

Puan Ödül Sistemi özelliği, öğrenciler için olağanüstü bir deneyim yaratmak için burada. Web sitesindeki farklı etkinlikler için öğrencilere puan veren bir sistemdir: kayıt, kurs tamamlama, sınavları geçme ve diğerleri ve puanlarını yeni kurslar için kullanmaları için harika bir fırsat. Sadece birkaç tıklamayla sitenizde puan değişim formunu oluşturun, kurun ve satışları ve katılımı artırma ve daha iyi katılım elde etme şansını yakalayın.

İstatistikler ve ödemeler

İstatistikler ve ödemeler , sitenizin mali durumunu doğru Finansal Sistem ile kontrol etmek için güçlü bir özelliktir. Hangi kursların en az sattığını analiz etme ve toplam geliri iyileştirme yeteneği veren istatistik verileriyle güçlü bir satış yönetimidir. Yazarlarınızın Ödeme Oranı desteğiyle ödemelerini alın, cron ile otomatik ödemeler ayarlayın ve katkıda bulunanlarınızı ödüllendirin.

Gelişmiş Testler

Sınavlar önemlidir, bu yüzden onu eğitim temasının gelişmiş bir özelliği haline getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çok sayıda esnek araç hizmetinizdedir. Kursları istediğiniz gibi ayarlayın, farklı soru türleri kullanın, zaman sınırları belirleyin, geçme notunu kontrol edin, sonuçları gösterin, sınavların yeniden yapılmasına izin verin ve çok daha fazlasını yapın.

Bir Testte Sayfalandırma Soruları

Bir testi birden çok sayfaya bölün. Test stili seçenekleri, soruların görünümünü yönetmeye izin verir. Kullanıcıların aralarında serbestçe gezinmesine veya tüm öğeleri tek bir ekranda listelemesine olanak tanıyan çok sayıda soru içeren sınavlar için sayfalandırmayı kullanın.

Soru bankası

Soruları konuya göre sınıflandırın. Artık kısa sınavlarda soru yapısını düzenleyebilir ve bunları gruplara ayırabilirsiniz.

Sınav İncelemesi

Öğrencilerin sınav sonuçlarının kapsamlı bir incelemesini yapın, cevaplarını kontrol edin ve olası tuzakları belirleyin. Gönderimlerini analiz edin, doğru ve yanlış cevapları belirleyin ve olası sorunların farkında olun.

Duyuru

Eğitmenler öğrencilerle sadece mesaj ve e-posta göndererek değil, duyurular yoluyla da iletişim kurabilirler. Önemli duyuruları not edin ve zamanında bildirimlerle kullanıcıları bilgilendirin.

deneme kursları

Kursun dersini ücretsiz ve herkese açık hale getirin, böylece web sitelerinizin ziyaretçileri kaydolmadan önce deneyebilir.

Sıralı damla içeriği

Sıralı Damlama İçeriği, eğitim sürecinin doğru akışını sağlamanıza yardımcı olacak kullanışlı bir araçtır. İçeriğinizi zaman içinde, önceden planlanmış bir şekilde sunun. Tamamlandıktan sonra dersleri sırayla sayısal sırayla açın veya kendi sıranızı ayarlayın.

not defteri

Devam eden, dersi tamamlayan ve kısa sınavları geçen öğrencilerle ilgili istatistikleri yüzde olarak analiz edin.

Ders Türleri

Tipik çevrimiçi derslerden sıkıldınız mı? Bunun platformunuza olmasına izin vermeyin. Farklı ders türleri ile içeriğinizi zenginleştirin.

Çevrimiçi ödemeler

Birçok ödeme ağ geçidi aracılığıyla anında çevrimiçi ödemeleri etkinleştirin. Stripe ve PayPal gibi çeşitli entegrasyonlar sayesinde kurslarınızı kolayca satın.

Soru modülü (soru türleri)

Quizlere çeşitli sorular ekleyebilirsiniz. Farklı soru türleri ve işlevleriyle görevleri iyileştirin. True veya False gibi daha standart ve mekanik türleri veya Öğe Eşleştirme gibi daha etkileşimli türleri kullanın.

Kursları kategorilere göre filtreleyin

Öğrencilerin, fiyat, derecelendirme, seviyeler, durum, kategoriler ve alt kategoriler gibi gereksinimlerine bağlı olarak seçenekleri gözden geçirmeleri için farklı gruplara göre kurslara göz atmalarına izin verin. Öğrencilerin kurs listeleme sayfasındaki kenar çubuğunu kolayca kullanabilmesi ve göz atmayı filtreleyebilmesi için filtreleri etkinleştirin. Sayfanın yeniden yüklenmesine gerek kalmadan filtre uygulayabilirler, her değişiklik anında sayfada görüntülenir.

Eğitmenlerin ve öğrencilerin profil sayfaları

Web sitenize kayıtlı her öğrencinin ve her eğitmenin kişisel profil sayfası vardır. Öğretmenler site etkinliklerini yönetebilir ve profil sayfasından her şeye erişebilir. Öğrenciler kayıtlı oldukları dersler, istatistikler ve notlar hakkındaki bilgileri hesaplarında kolayca bulabilirler.

Udemy iştiraki

Birkaç tıklamayla Udemy platformundan kursları içe aktarın ve her satıştan komisyon alın.

Önkoşullar

Önkoşul kurallarını belirleyin ve öğrencilerden daha iyi öğrenme için diğerini almadan önce bir dersi almalarını isteyin. Ayrıca önkoşulları kullanarak, uygunluk kriterlerini sağlayan ve başkalarının kayıt olmasını engelleyen öğrenciler için kayıt yaptırabilirsiniz.

Kurs puanları ve istek listesi

Öğrencilerin beğenilen dersleri istek listesine eklemesine izin verin. Ayrıca kursu değerlendirebilirler. Derecelendirmeler kurs önizlemesinde gösterilir. Öğrencilerin bir satın alma kararı vermelerine yardımcı olacak ve derecelendirmelere bağlı olarak içeriği değiştirmenize izin verecektir.

GamiPress entegrasyonu

Çevrimiçi kurslarınıza kolayca oyunlaştırma ve etkinlik etkinlikleri ekleyin. Öğrencilerinizin katılımını ve motivasyonunu artırın.

Google Sınıfları

Yeni özelliğimiz, sınıflarınızı Google Classroom hesabınızdan MasterStudy web sitenize aktarmanıza ve çalışmalarınızı uzaktan yönetmenize olanak tanır. Bu, öğretmenler ve öğrenciler arasında uzaktan eğitim ve materyal paylaşımı sürecini yapılandırmaya ve düzenlemeye yardımcı olacaktır. Onun yardımıyla, her öğrenci doğrudan sınıfına girebilecek. Bu kadar basit bir entegrasyon, olası karışıklıkları önlemenize ve çevrimiçi ortama sorunsuz ve kolay geçiş yapmanıza olanak tanır.

bbBasın Entegrasyonu

Kurslara kolayca forum eklemeye izin veren basit ama güçlü forum yazılımı.

Kurs Paketleri

Tabii ki paket satarak satışları artırın. Kursları gruplandırın ve bunları tek bir indirimli fiyattan satın. Öğrencilerin ihtiyaçlarını tek bir çözümle karşılayın.

Ücretli Üyelik Pro entegrasyonu

Üyelik planları oluşturun ve abonelikte mevcut olan kurs sayısını yönetin.

Yinelenen abonelik ve Tek seferlik satın alma

Öğrencilerinizin kendileri için kabul edilebilir olan seçeneği seçmelerine izin verin.

Derslerde Video Yükleme

İçeriği kolayca yüklemek ve öğrencilere sunmak için video yükleme seçeneğini kullanın. Dersi durdukları noktadan izlemeye devam etmelerine izin vererek öğrenenler için daha uygun hale getirin.

E-posta Şablonu Yöneticisi

E-posta Şablon Yöneticisi, web sitenizde uygun e-posta sistemini kurmanıza yardımcı olacaktır. Yorumlar, şifre değişiklikleri, siparişler ve çok daha fazlası hakkında bildirimler dahil tüm olası bildirimler için bir mesaj şablonu oluşturabilirsiniz.

Ders Sayfa Stili

Ders Sayfası Stili, ders sayfasını tasarlamak için iki stil seçeneği arasında seçim yapmanızı sağlayan bir işlevdir. En çok neyi beğendiğinizi seçin ve her sayfanın görünümünü ve verdiği hissi yönetin.

9 Dil dahil

MasterStudy, çok dilli bir WordPress Temasıdır. Temayı zaten 9 farklı dile çevirdik. Bu harika işlevsellik, web sitenizin ziyaretçileri için yerelleştirilmiş bir deneyim oluşturmanıza olanak tanır. Zaman kazandıracak ve web sitenizi çok yönlü hale getirecek eksiksiz çok dilli çözüm. Dahil edilen diller: İngilizce, Fransızca, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Rusça, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca.

Masterstudy Pro Eklentisi özellikleri:

 • Masterstudy Education WordPress Theme for Learning Management System'de (LMS) artık 3 tür dersiniz var: metin, video, slayt gösterisi.
 • Dersler sırasında gerçek zamanlı sorular ve cevaplar özelliği.
 • Sınavda gerçek zamanlı geri sayım sayacı
 • Test tekrarı
 • Doğru/yanlış cevaplı sınav sonuçları
 • Gelişmiş Testler
 • ZOOM Video Konferans
 • SCORM
 • Özel Sertifika Oluşturucu
 • Kurs değerlendirmesi
 • Kurs Paketleri
 • bbBasın Entegrasyonu
 • GamiPress entegrasyonu
 • Google Sınıfları
 • Kurs puanları ve istek listesi
 • Önkoşullar
 • Udemy İş Ortağı
 • Test tekrarı
 • Eğitmenlerin ve öğrencilerin profil sayfaları
 • Soru bankası
 • Soru modülü (soru türleri)
 • Ders Türleri
 • not defteri
 • Sıralı damla içeriği
 • deneme kursları
 • Duyuru
 • Kutudan çıkar çıkmaz Tek Tıkla Demo İçe Aktarma özelliğiyle muhteşem demolar.
 • Öğrenciler için yinelenen abonelik
 • Tek seferlik SATIN ALMA
 • PayPal ve Stripe ile Entegrasyon
 • Ücretli Üyelik Pro entegrasyonu
 • Özel mesajlar
 • sertifika üretimi
 • Kursları kategorilere göre filtreleyin
 • istek listesi
 • Eğitmen & Öğrenci Profili
 • ve daha fazlası

Masterstudy, eğitim sektörü için evrensel Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) sağlar.

Artık kurslarınızı iki şekilde satabilirsiniz:

 • Doğrudan PayPal ve Stripe aracılığıyla Kurs Satışı
 • Ücretli Üyelik Pro kullanarak Abonelik veya Üyelik yoluyla Kurs Satışı

MasterStudy WordPress Teması Temel Özellikler:

 • Dersler Video Canlı Akışı
 • Grup Kursları
 • Elementor Sayfa Oluşturucu
 • WP Fırın Sayfası Oluşturucu
 • Özel Sertifika Oluşturucu
 • Vue.js üzerine inşa edilmiştir
 • Otomatik Tamamlama ile Gelişmiş Arama
 • Çevrimiçi Kurslar için Masterstudy LMS Eklentisi
 • %100 RTL Desteği
 • WooCommerce ile Çevrimdışı Kurslar sistemi
 • Ücretli reklam Ücretsiz kurslar
 • PayPal, Stripe ile kurs satın alma
 • Kurs Puanı
 • Birkaç Başlık seçeneği
 • Sass ile inşa edildi
 • Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Firefox, Safari, Chrome, IE9+
 • Redux çerçeveli Tema Seçenekleri
 • Sınırsız renk seçeneği
 • Devrim Kaydırıcısı dahil
 • Bootstrap'ta Duyarlı Düzen
 • Paralaks ve Video Arka Planı
 • 880+ Google Yazı Tipi
 • Görsel Besteci Sayfa Oluşturucu
 • 7/24 Profesyonel Destek
 • Belgeler dahil
 • Entegre Mailchimp Aboneliği
 • Düzenli Güncellemeler
 • FontAwesome simgeler
 • WPML yerelleştirme desteği
 • Tek tıklamayla demo içeriği içe aktarma
 • Ses ve Video yerleştirme
 • PSD dosyaları dahildir

Masterstudy Ek Avantajları:

 • Devrim Kaydırıcısı da dahildir, böylece sitenizi çarpıcı ve dinamik kaydırıcılar ve bir dizi animasyonla kalabalığın arasından sıyrılabilirsiniz.
 • Özel kenar çubukları ve widget'lar, içeriğinizi düzenlerken ve kursları kategorilere ayırırken size maksimum esneklik sağlar.
 • Ayrıca eğitim kadronuz ve eğitmenleriniz için açıklamalar, fotoğraflar, sertifikalar ve iletişim bilgileri içeren profiller ekleyebilirsiniz.
 • Öğrenciler, öğrenim içeriğinizi yaymak ve sizin ve eğitmenlerinizin en yüksek standartları korumanıza yardımcı olmak için kurslar hakkında incelemeler bırakabilir.
 • Eksiksiz bir eğitim WordPress teması olan Masterstudy, öğrenme topluluğunuzun ilgisini çekmek ve onlara ilham vermek için etkinlikler oluşturmanıza ve blog gönderileri yayınlamanıza da olanak tanır.
 • Abonelikleri verimli bir şekilde yönetebilmeniz ve abonelerinizi güncel tutabilmeniz için MailChimp'i de entegre ettik.
 • WooCommerce kullanarak fiyatları ve indirimleri belirleyin ve PayPal ile kolay ve güvenli işlemlerin keyfini çıkarın.

Tema Kurulumu ve Demo İçeriği İçe Aktarma

Setup

Masterstudy öğrenme WordPress temanızdan en iyi şekilde yararlanmanızı istiyoruz, bu nedenle %100 ücretsiz olarak kişisel destek ve güncellemeler sunuyoruz. Tek tıkla demo içerik yüklememizle hemen başlayabilirsiniz! Bugün indirin Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) için En İyi Eğitim WordPress Teması !

Education WordPress theme

değişiklik günlüğü

Masterstudy - Education WordPress Theme - 1

Önemli: Satın almadan önce lütfen demoyu kontrol ettiğinizden ve tema özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için tüm soruları sorduğunuzdan emin olun (tüm satış öncesi sorular için yorum panosunu kullanabilirsiniz). Yanlışlıkla veya mevcut olmayan özellikler için yapılan satın almaların iadesi yapılamaz.

DİKKAT: LİSANS KISITLAMALARI NEDENİYLE GÖRÜNTÜLER VE FOTOĞRAFLAR TEMA PAKETİNE DAHİL DEĞİLDİR.

Lütfen Themeforest üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu şablonla ilgili sorunlarla karşılaşırsanız, bize bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Ayrıca bu şablonu ekstra bir ücret karşılığında özelleştirebiliriz.