\\

Hotel Master - Otel, Hostel, Daire Rezervasyon WordPress Tema en iyi otel, hostel, resort, daire, b & b oda rezervasyonu WordPress teması. En iyi oda rezervasyon sistemi ile birlikte gelir. Sistem kullanıcıların mevcut odalara kolayca göz atmalarını sağlar. Rezervasyon işleminin ortasında, kullanıcı parametreyi değiştirebilir veya ajax özelliği ile odayı yeniden seçebilir, böylece sayfa yenilemez! Müşterileriniz için kupon kodu oluşturabilmeniz için COUPON posta türü de oluşturuyoruz. Kupon ayarında, kupon kodunu, kupon tutarını, kupon son kullanma tarihini, indirim türünü yüzde veya belirli kredi tutarı olarak ayarlayabilirsiniz. Bu tema ayrıca otel, daire, b & b (bnb) ve tatil sitesi için de tasarlanmıştır. 5 farklı demo ile geliyor: Klasik, MyApartment, Modern, Karanlık ve Hostel.

V3.0- Bu versiyonda, Hotel Master'ı piyasadaki diğer otel WordPress temasından öne çıkaran bir sonraki seviyeye yükselttik. Hotel Master'da

- iCal - Rezervasyonu Air BnB, VRBO, HomeAway gibi diğer hizmetlerle senkronize etme gibi birçok yeni özellik ekledik. ( Lütfen bu yöntemin yalnızca 'Oda miktarı' ayarında yalnızca bir odanız olduğunda kullanılabilir olduğunu unutmayın. Birden fazla odanız varsa, bu özellik kullanılamaz. Örneğin, 3 tip odanız varsa ve her tipte sadece bir oda, bu iyi ama her tip birden fazla oda varsa, iCal mevcut değildir)

- Ek hizmet için zorunlu ayarlamak için yeteneği (örn. temizlik servisi için).

- Her odada belirli bir tarihte engelleme yeteneği.

- Ardışık gece rezervasyonu için ayrı indirim.

- Arka uçtaki işlem sayfasını yeniden tasarladı.

- Rezervasyon bar / oda detayları ve çok daha fazlası yeni tasarım ekleyin.

- Daire ve BnB rezervasyon için yeni demo.

Rezervasyon Sistemi İzlenimi : https://www.youtube.com/watch?v=wpCM0tYG1MI

Hizmetler, Tesisler ve Mevsimsel Fiyatlandırma İzlenecek Yol - https://www.youtube.com/watch?v=ta4VWvmwCU8

Demo sitesinde PayPal ödemesini test etmek için, önce Sandbox'ta hesap oluşturmanız gerekir: https://www.sandbox.paypal.com

Otel Master Rezervasyon WordPress - 1

Otel Master Rezervasyon WordPress - 2

Otel Master Rezervasyon WordPress - 3

Otel Master Rezervasyon WordPress - 4

 

V2.00'da büyük bir güncelleme yaptık. Şimdi bu tema tamamen hostel özelliklerini desteklemektedir. Yatakhane (veya özel oda) oluşturabilir ve oda başına yatak başına müşteri kitaplarına izin verebilirsiniz. Ayrıca, arka uçta kolayca tesis eklemenize / kaldırmanıza izin veren daha iyi tesis yönetimi ile birlikte gelir. Ayrıca, bu sefer sınırsız sezonluk fiyatlandırmaya sahip olabilirsiniz . Ve daha fazlası! artık ek hizmetlerinizi ekleyebilir ve müşterilerinizden ücret alabilirsiniz.

Genel Özellikler

Oda rezervasyon sistemi
Rezervasyon yönetimi (arka uç)
Oda arama sistemi
Sınırsız Sezonluk Fiyatlandırma Desteklenir
Oda rezervasyon sistemi
Hostel Tamamen Desteklenir
Oda indirimi için kupon kodu - Kupon ayarında, kupon kodunu, kuponu ayarlayabilirsiniz tutarı, kupon son kullanma tarihi, yüzde olarak indirim türü veya belirli kredi tutarı.
-iCal - Rezervasyonu Air BnB, VRBO, HomeAway gibi diğer hizmetlerle senkronize etme özelliği. (Lütfen bu yöntemin yalnızca 'Oda miktarı' ayarında yalnızca bir odanız olduğunda kullanılabilir olduğunu unutmayın. Birden fazla odanız varsa, bu özellik kullanılamaz. Örneğin, 3 tip odanız varsa ve her tipte sadece bir oda, bu iyi ama her tipte birden fazla oda varsa, iCal mevcut değildir)
Ek hizmet için zorunlu ayarlama yeteneği (örn. temizlik hizmeti için)
Belirli bir tarihte her odayı engelleyebilme
Ardışık indirim gece rezervasyon
Ardışık gece rezervasyon için sepcial indirim

Sayfa Oluşturucu
Ücretsiz 19 $ Değer Master Slider
-Tam ekran kaydırıcı, Tam genişlik kaydırıcı, Kutulu kaydırıcı
Başlıktaki sosyal bağlantı
GoodLayers İthalatçı - Sadece birkaç adımla sitenizi demo sitesi gibi yapabilirsiniz. Size öğretmek için adım adım videomuz var.
Sayfa Oluşturucu Ayarı Kısayol Düğmesi - Yalnızca tek bir tıklama ile Ana Sayfa, Hakkında, Hizmet, İletişim 1, İletişim 2 gibi sayfa oluşturucu ayarlarına sahip olabilirsiniz.
Paralaks / Renk Bölümü - İstediğiniz bölümde paralaks arka planınız olabilir. Ayrıca paralaks hızını ayarlayabilir veya sabitleyebilirsiniz.
Açılış Sayfası Şablonu - üstbilgi, altbilgi veya her ikisini de devre dışı bırakma seçenekleri.
Sınırsız Renk- Renk seçenekleriyle sitenizi ihtiyacınız olan her şeye dönüştürebilirsiniz. Hemen hemen her renk öğesini değiştirebilirsiniz.
Harika Kısa Kodlar - Web sitenizi kesinlikle güçlendirecek birçok yararlı kısa kod entegre ettik.
Her paralaks / renk bölümü için özelleştirilebilir kaplama - Paralaks bölümünü kullanırken, içindeki yazı tipi rengini veya bağlantı rengini değiştirmeniz gerekebilir. Yönetici paneli üzerinden özel kaplama oluşturmanıza ve paralaks bölümüne kolayca atamanıza izin verilir.
Kenar çubuğu boyutu özelleştirilebilir - Kenar çubuğunun genişliğini yönetici panelinden kolayca ayarlayabilirsiniz. Sizin için 5 seçeneğimiz var. % 16,% 25,% 33,% 41,% 50. Ve% 25, ​​her iki kenar çubuğu düzeni için% 33.
Ölçeklenebilir Konteyner- Sitenize piksel olarak herhangi bir genişlik ayarlayabilirsiniz.
Kayan Navigasyon
Kutulu / Tam Genişlik Düzeni
WooCommerce Desteklenir - Bunun, kullanıcının Woocommerce kullanarak odalar için ödeme yapabileceği anlamına gelmediğini lütfen unutmayın. Rezervasyon sistemi ve Woocommerce bağımsızdır. Bu sadece bu temanın herhangi bir sorun olmadan Woocommerce ile çalışabileceği anlamına gelir ve ayrıca Woocommerce için de uygun bir stil sayfamız var ;)
Mega Menü - Dahili mega menümüzle artık bunun için eklenti satın almanıza gerek yok.
Tamamen Duyarlı - Bu tema, büyük telefonlarda ve tabletlerde kusursuz bir şekilde görünüyor ve çalışıyor.
Yazı Biçimi
Google Yazı Tipi
Sınırsız Kenar Çubuğu
Font Uploader
Tema Özelleştirici
Retina Hazır
Font Awesome
Optimize Kod ve SEO
Kısa Kod Oluşturucu
Referans
Personel
3 Oda listesi stilleri - Modern, Klasik, Orta küçük resim.
4 Portföy Stili - Klasik, Uzaysız Klasik, Modern, Uzaysız Modern
4 Blog Stili - Sütun, Orta, Tam, Duvarcılık