Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması

Giyim, ayakkabı ve aksesuar satmak için Premium Fashion OpenCart teması.

Trendo, bir moda web mağazasının stiline uyacak şekilde tasarlanmış sağlam ve esnek bir temadır. Tema yöneticisi, sonsuz kombinasyonlar ve tüm web sitesi içeriği ve görünümü üzerinde nihai kontrol sunan tonlarca seçenekle doludur. Dakikalar içinde karmaşık mizanpajlar oluşturabilir ve temayı özel ihtiyaçlarınıza uyarlayabilirsiniz. Her türlü web mağazasını kurmak kolay ve hızlıdır.


Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 1Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 2
 

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 3


Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 4Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 5Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 6

 

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 7
Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 8
Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 9
Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 10
Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 11
Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 12
Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 13

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 14

Profesyonel arama optimizasyonu aracı hizmetinizde. Eksik OpenCart SEO işlevselliği temanın içine yerleştirilmiştir. Mevcut premium uzantılara layık bir rakip.

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 15

OpenCart'ın bazı zayıf noktalarını analiz ettik ve iyileştirmek için bir uzantı oluşturduk. Testimize göre, mağazanız varsayılan OpenCart kurulumundan daha hızlı olacaktır. Ayrıca, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak ve sayfa hızı testlerinde daha iyi sonuçlar elde etmek için çeşitli ön uç optimizasyonları da vardır.

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 16

İşletmeniz için daha fazla trafik ve satış oluşturmak üzere çevrimiçi mağazanız için blog / haberleri yönetmek için güçlü makale sistemi. Müşterilerinize bilgi vermek ve etkileşimde bulunmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerle dolu! Sezgisel ve kullanımı kolay arka uç arayüzü. Güzel ön uç. Unutmayın - bloglama, arama motorlarında sıralamanıza yardımcı olur.

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 17

Süper hızlı anlık öneri sonuçları ile müşterinizin deneyimini geliştirin! Daha doğru veriler sağlamak için varsayılan OpenCart arama motorunu yükseltir. Veritabanı sorgularını ve sunucu yükünü azaltmak için yerleşik önbellek sistemi. Arama sonuçlarını özelleştirmek için birçok seçenek. Pürüzsüz ve estetik tema entegrasyonu.

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 18

Bir e-posta abonelik listeleri oluşturmak için pazarlama aracı olması gerekir! Müşterilerinizi yeni ve en çok satan ürünler, özel teklifler, promosyonlar, satışlar ve benzeri konular hakkında bilgilendirmenin kolay ve hızlı yolu. Kayıt gerektirmeyen tek tıklamayla abonelik.

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 19

Ekstra Ürün Alanları (Sekmeler), ürün formunuza sınırsız sayıda özel alan eklemenize olanak tanır. Müşterilerinizin bir kurulum kılavuzu indirmesine veya ürününüz hakkında ek ayrıntılar göstermesine izin vermek istiyorsanız, bu uzantı tam da ihtiyacınız olan şey!

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 20

Bu modül, müşterilere, tüm ürün bilgilerini hızlı bir şekilde gözden geçirebileceği ve ürün sayfasından ayrılmadan satın alma kararı verebileceği gerçekçi bir alışveriş deneyimi sunar. SAYFA BİNASI Hazır !

Trendo - Minimalist Moda Mağazası OpenCart Teması - 21

En çok birlikte satın alınan ürünleri gösteren hafif modül. Mağazanızın benzersiz görünümüne ve ihtiyaçlarına göre ayarlayın, görüntüleyin ve konumlandırın.